KONST / Litografier / Färglitografi 14953256
nr 1495 3256
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Sverige. Signerad, numrerad 54/100. Färglitografi. Bladets mått: 95x70 cm, yttermått inklusive ram: 104x79 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:26:03
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd